Movies
Ratings
171
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
The VowRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
More Than BlueRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 1.0
JunoRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
HerRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 3.0