Movies
Ratings
964
28 Years LaterRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
StagecoachRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Le Cercle rougeRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 4.0