Series
Ratings
322
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 2.5
Ishura Season 2Rated ★ 3.0
LazarusRated ★ 3.0- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
OnimushaRated ★ 3.5
Sengoku YoukoRated ★ 3.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 2.5