Titles you rated
The Night I SwamRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5