Titles you rated
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Slayers TryRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 5.0
Sailor Moon RRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 3.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- BossRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5