Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5