Movies
Ratings
16
Total RecallRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Secret ReunionRated ★ 1.0
Our Little SisterRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 1.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0