Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0