Series
Ratings
73 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
 ChernobylRated ★ 4.0 ChernobylRated ★ 4.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 3.0 When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 Sex EducationRated ★ 4.0 Sex EducationRated ★ 4.0
 TitansRated ★ 3.5 TitansRated ★ 3.5
 Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.0 Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.0
 Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0 Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0
 Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5 Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 GothamRated ★ 4.0 GothamRated ★ 4.0
 GothamRated ★ 4.0 GothamRated ★ 4.0
 GothamRated ★ 4.5 GothamRated ★ 4.5
 One Punch ManRated ★ 4.0 One Punch ManRated ★ 4.0
 Friends Season 5Rated ★ 4.0 Friends Season 5Rated ★ 4.0