Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0