Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0