Movies
Ratings
281
MadagascarRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
RunRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0