Titles you rated
Le SamouraïRated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
That Awkward MomentRated ★ 3.5
Roger DodgerRated ★ 3.0