Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Madea's Destination WeddingRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Open HouseRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0