Movies
Ratings
1774
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0