Series
Ratings
28
MurderbotRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0
Halo Season 1Rated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0