Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Barney's VersionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0