Titles you rated
Dr. STORKSRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5- Space BrothersRated ★ 4.0
- ドラえもんといっしょRated ★ 4.0
- The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 4.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
Code Blue Season 3Rated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
ドクターX ~外科医・大門未知子~ スペシャルRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- 35세의 고교생Rated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0