Movies
Ratings
915
Princess MononokeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Redeem TeamRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0