Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0