Movies
Ratings
450
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Mountain LingersRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0