Series
Ratings
15
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0