Titles you rated
Blue LockRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
My Love, Enlighten MeRated ★ 3.5
Harry Potter: Hogwarts Tournament of HousesRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
Behind the AttractionRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 2.5
deleRated ★ 4.5- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5