Movies
Ratings
284
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0