Movies
Ratings
1196
Good NewsRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5