Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5