Movies
Ratings
157
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
Big Momma's HouseRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 1.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 2.0