Movies
Ratings
188
Little ManhattanRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Where to Invade NextRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
MinariRated ★ 1.0
Happy HourRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Secrets & LiesRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 0.5
Three Colors: BlueRated ★ 1.0
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
HiddenRated ★ 2.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Child of the StarsRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0