Titles you rated
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 0.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
Family's FormRated ★ 4.0
Koisuru HahatachiRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Sayonara no KoiRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
Olive KitteridgeRated ★ 3.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.0- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Another MeRated ★ 0.5
My Sweet CityRated ★ 2.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 0.5