Series
Ratings
73
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5