Titles you rated
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0