Series
Ratings
48- Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
- Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
- Twenty AgainRated ★ 2.0
- The HeirsRated ★ 1.0
- Master's SunRated ★ 3.5
- Cheese in the TrapRated ★ 2.5
- Splash Splash LoveRated ★ 3.0
- Descendants of the SunRated ★ 3.0
- GoblinRated ★ 4.0
- The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
- Boys Over FlowersRated ★ 2.0
- A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
- The ProducersRated ★ 3.0
- High KickRated ★ 4.0
- Reply 1997Rated ★ 3.5
- Reply 1994Rated ★ 2.5