Series
Ratings
19
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5