Movies
Ratings
356
Knives OutRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 0.5
(OO)Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0