Movies
Ratings
325
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0