Series
Ratings
107
King the LandRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 3.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
Kaette Kitara Ippai Shite.Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0