Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5