Titles you rated
Another LifeRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0