Titles you rated
Yi YiRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0- When Winter ComesRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5