Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5- Don't Announce Your Husband's DeathRated ★ 4.0
- The Apartment Is BeautifulRated ★ 2.5
- House of the UniverseRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Snail Study DormsRated ★ 3.0
- Fake FamilyRated ★ 3.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
The Long GoodbyeRated ★ 3.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
A Bad FamilyRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0