Titles you rated
ThorRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0