Titles you rated
WickedRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0