Movies
Ratings
315
Pom PokoRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Happiest SeasonRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5- TransitRated ★ 4.0
- Love VillainRated ★ 4.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.5- Cookie Coffee DosirakRated ★ 4.0
- BugRated ★ 3.0
- Notes from the UnknownRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0