Titles you rated
TemptedRated ★ 4.0
Kid GangRated ★ 1.0
Should We Kiss FirstRated ★ 5.0- Single Dad in LoveRated ★ 2.0
My Lovely FoolRated ★ 2.0
A Second ProposalRated ★ 2.0
Bride of the SunRated ★ 2.0
Man Who Dies to LiveRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Birdie BuddyRated ★ 1.0
The 101st ProposalRated ★ 2.0
DistortedRated ★ 5.0
Love & LawRated ★ 2.0
The DuoRated ★ 2.0
Master: God of NoodlesRated ★ 2.0
Powerful OpponentsRated ★ 2.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 3.0- Alien SamRated ★ 1.0