Titles you rated
The Foul KingRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5