Movies
Ratings
1520
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Plankton: The MovieRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
WatcherRated ★ 3.0
The To Do ListRated ★ 2.5
21 BridgesRated ★ 3.0
Mile 22Rated ★ 3.0
The Lego Ninjago MovieRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 3.5
In the Shadow of the MoonRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
Ordinary Men: The "Forgotten Holocaust"Rated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
Keeping Up with the JonesesRated ★ 3.5
Teen SpiritRated ★ 3.0