Movies
Ratings
621
School of RockRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5