Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0