Series
Ratings
40- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 1.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
LastRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.0
TamiouRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 2.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 2.5
JinRated ★ 2.0
JinRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 1.5