Series
Ratings
19
Blue TowerRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0